www.vesillya.org

Весільне шатро

Автор: Super User on . Posted in Організація урочистостей

Одним з пунктів підготовки до весілля є вибір місця проведення банкету. Сьогодні все більший інтерес викликають весільні намети - їх можна встановити як на мальовничій галявині, так і на березі моря.

 

Оптимальна площа весільних наметів

Вибираючи весільний намет, варто точно визначитися з його площею. Якщо шалаш необхідний лише для проведення виїзної реєстрації шлюбу, то розмір споруди може бути мінімальним. Бажаючи влаштувати шикарний весільний банкет, доведеться орендувати велику кількість весільних наметів різного розміру. Об'єднавши їх в комплекс, ви з легкістю розмістите велику кількість гостей (цьому сприяє модульна конструкція наметів). При банкетному розсадженні, кожному гостю відводиться близько 1.5-1.8 м. Отриману цифру варто дещо збільшити, адже необхідно знайти місце для сцени, танцмайданчика і зони відпочинку (підрахунок можна здійснити самостійно, але краще попросити допомоги у представників компанії). Для допоміжних приміщень (бару, кухні та підсобок для обслуговуючого персоналу) підходять квадратні намети-пагоди невеликого розміру (9-25 кв.м). Висота шатрів варіюється в межах 4,2-7,8 м при висоті стінки 2.2-2.5 м (можна вибрати будь-які габарити, керуючись власним потребами). Не варто боятися, що великі споруди всередині будуть оснащені великою кількістю перемичок (як наслідок, корисна площа шатра буде меншою, ніж потрібно). Міцний металевий каркас надійно зберігає форму шатра, тому необхідність у додаткових несучих елементах повністю відпадає.

Форма весільних наметів

Виробники подбали про те, щоб кожен споживач міг підібрати оптимальну форму весільних наметів: доступні двосхилі, круглі, багатокутні, конусоподібні, овальні намети. Їх виготовляють із скляних стінових панелей, полівінілхлориду, поліефірної тканини, брезенту та інших матеріалів. Дах намету може бути як прозорим, так і непрозорим. Багато конструкцій оснащуються вікнами. Колірна гамма весільних наметів радує різноманітністю - вони можуть бути як білосніжними, так і кольоровими.

Додаткові деталі

Щоб свято вдалося на славу, варто завчасно підібрати підходящу площадку і здійснити «розвідку» місцевості. Ну а після цього потрібно знайти підходящу компанію, що надає оренду необхідного обладнання. Варто пам'ятати, що весільний намет потрібно встановлювати на рівній поверхні - для додаткового комфорту його комплектують статями з бруса або фанери (їх можна накрити ковроліном, що дуже зручно і естетично). Одним з моментів святкування весілля в шатрі є освітлення - у цих цілях використовують електрогенератор. Світильники можуть мати простий або химерний дизайн - все залежить від бажання молодят. Також варто подбати про обігрів (якщо весілля відбудеться взимку) або про кондиціонування (у теплу пору року). Практичний досвід показує, що для обігріву (кондиціонування) 150 кв.м шатра досить пари обігрівачів або такої ж кількості кондиціонерів колонного типу. Для проведення бенкету будуть потрібні стільці і столи, а також скатертини, фуршетні спідниці, чохли для стільців, серветки, посуд. Також вкрай важливо обладнати санітарну зону (для цього достатньо орендувати кілька туалетних кабінок).

Художнє оформлення весільних наметів

Декорування весільних наметів здійснюється з використанням стрічок, куль, квіткових композицій, текстилю та інших декоративних елементів. Цікаво виглядають тканинні драпіровки (колір тканини може бути як досить яскравим, так і приглушеним). Використання весільних наметів надає масу переваг! Та вирішувати тільки Вам